Minibusy 2019-06-06T15:49:50+00:00

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość wynajęcia minibusów. Zdarzają się sytuacje, w których nasi klienci nie potrzebują dużego autokaru, a samochód osobowy okazuje się niewystarczający pod względem ilości miejsc. Wtedy z pomocą przychodzimy my, oferując wysokiej klasy minibusy. Pragniemy, aby podróż naszych klientów przebiegała komfortowo. Zdajemy sobie sprawę, jak trudna i męcząca może być wielogodzinna podróż. Dlatego, zapewniamy warunki, które zadawalają nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze minibusy wyposażone są nie tylko w bardzo wygodne regulowane fotele, ale również w szereg innowacyjnych rozwiązań, które z całą pewnością przełożą się na komfort w czasie podróży. W Państwa ręce oddajemy minibusy zawsze doskonale przygotowane nie tylko pod względem technicznym. Pojazdy zawsze są w nienagannym porządku, co wpływa na komfort podróżowania.  Naszą ofertę: wynajem busów, kierujemy zarówno do firm, instytucji, jak i do biur podróży oraz do osób indywidualnych.

Minibusy wypożyczane są najczęściej na:

  • na imprezy okolicznościowe – śluby, wesela, rocznice, wieczory panieńskie i kawalerskie;

  • koncerty;

  • konferencje biznesowe;

  • krajowe i zagraniczne wycieczki;

  • wyjazdy integracyjne.

Jeżeli potrzebujecie Państwo busa do przewozu osób na miejsce wypoczynku, do miejsc, które warto odwiedzić będąc na wakacjach lub do przewozu pracowników – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Bez względu na cel, nasza firma oddaje w Państwa ręce minibusy nowoczesne i komfortowe, które zapewniają bezpieczną i wygodną podróż.

Respektujemy potrzeby klienta

Nasza rozbudowana flota pozwala na dopasowanie odpowiedniego pojazdu, w tym przypadku minibusów, do oczekiwań i potrzeb naszego klienta. Oferujemy nie tylko różnorodność modeli samochodów, ale również  zapewniamy dużą elastyczność dotyczącą warunków wypożyczenia minibusów – u nas mogą Państwo wypożyczyć  pojazdy zarówno na dłuższe jak i na krótsze terminy. Zapewniamy również doskonała ofertę cenową oraz profesjonalne doradztwo.

Decydując się na współprace z nami, zapewniamy bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę kierowców, duże doświadczenie oraz nowoczesną flotę. Podczas przewozów nasi kierowcy zachowują dużą ostrożność, są gotowi do udzielenia wszelkiej pomocy. Wszystkie minibusy podlegają regularnym przeglądom technicznym.

Wysoka jakość usług i przystępna cena? – u nas to możliwe!

Doskonale wiemy, że klienci szukają rozwiązań satysfakcjonujących pod względem ceny. Nasza firma robi wszystko, aby móc oferować busy najwyższej jakości, najlepszych marek, proponując jednocześnie konkurencyjne stawki. Współpracując z nami znajdziesz idealny kompromis pomiędzy komfortem, bezpieczeństwem, wysoką jakością a przystępną i konkurencyjną ceną.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Infolinia: (48) 533 604 704

Cab4U świadczy profesjonalne usługi transportu indywidualnego dla wymagających Klientów, oferując przy tym bardzo konkurencyjne ceny. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę, przez 7 dni w tygodniu i zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań. Wszystkie nasze pojazdy są utrzymane w doskonałej kondycji technicznej, a nasi kierowcy to prawdziwi profesjonaliści dokładający wszelkich starań, aby podróż przebiegała bezpiecznie i w miłej atmosferze.