O nas 2019-06-06T15:49:16+00:00

Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej i turystycznej. Od wielu lat spełniamy najwyższe wymagania naszych klientów, oddając do ich dyspozycji doskonale przygotowane pojazdy, które zapewniają komfort nawet na bardzo długich trasach. Nasza flota wyposażona jest autobusy, busy oraz vany, dzięki czemu każdy z zainteresowanych wynajęciem pojazdu, znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie. Posiadamy również wieloletnie doświadczeni w obsłudze Klientów indywidualnych – Standard Service (wynajęcie samochodu z kierowcą), transfery na lotnisko oraz wycieczki samochodowe z kierowcą nie stanowią dla nas żadnego problemu! Nasze doskonale wyposażone limuzyny zaskoczą każdego z naszych Klientów!

 

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

 Mamy wieloletnie doświadczenie.

Nasze duże doświadczenie pomaga nam w pełni realizować potrzeby naszych klientów. Dzięki wypracowanym standardom, oferujemy usługi transportowe na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w transporcie krajowym i zagranicznym. 

Działamy w sposób kompleksowy. Oferujemy zarówno transport w kraju jak i zagranicą.

Gwarantujemy niezawodność i bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo w branży transportowej jest niezwykle ważne, dlatego przykładamy do niego szczególną wagę. W naszym zespole pracują doświadczeni kierowcy, a nasze pojazdy są systematycznie serwisowane i sprawdzane. Nasza flota składa się wyłącznie z pojazdów maki Mercedes.

Zapewniamy doskonałe wyposażenie pojazdów.

Nasze pojazdy wyposażone są w taki sposób, aby podróż mogła przebiegać w warunkach komfortowych. Zapewniamy toaletę w autokarach, pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera, regulowane fotele oraz klimatyzowane wnętrza.

Zatrudniamy tylko najlepszych kierowców.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, zatrudniamy najlepszych i doświadczonych kierowców, charakteryzujących się opanowaniem oraz wysoką kulturą osobistą.

Wynajem autobusów, minibusów i vanów – do kogo kierujemy ofertę?

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich klientów, którzy potrzebują profesjonalnego transportu. Obsługujemy zarówno duże jak i małe grupy. Bez względu na to, czy potrzebujesz przewozu grupy zorganizowanej, przewozu dla pracowników firmy, czy transportu na imprezę okolicznościową – jesteśmy do dyspozycji!

Oferta dla grup zorganizowanych:

  • wycieczki objazdowe

  • wycieczki szkolne

  • wyjazdy firmowe

  • wyjazdy wakacyjne

  • kolonie

Oferta dla firm:

  • transfery lotniskowe

  • wyjazdy integracyjne

  • wyjazdy na szkolenia i konferencje

Imprezy okolicznościowe:

  • przewozy gości na wesele, ślub

  • transport na przyjęcie urodzinowe, chrzest

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo

Chcąc zapewnić naszym klientom absolutne bezpieczeństwo, wyposażamy naszą flotę wyłącznie w pojazdy wysokiej klasy. Wszystkie nasze autobusy, minibusy i vany są regularnie sprawdzane i pooddawane kontroli sprawności technicznej. Dzięki temu możemy być pewni, że gwarantujemy naszym pasażerom bezpieczeństwo i spokojny dojazd do celu. Kierowcy mają wieloletnie doświadczenie, zdobyte na wielu europejskich trasach. Nasz personel dba o czystość pojazdów, zapewniając komfort oraz przyjemną podróż klientom, którzy decydują się na współpracę właśnie z naszą firmą!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Infolinia: (48) 533 604 704

Cab4U świadczy profesjonalne usługi transportu indywidualnego dla wymagających Klientów, oferując przy tym bardzo konkurencyjne ceny. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę, przez 7 dni w tygodniu i zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań. Wszystkie nasze pojazdy są utrzymane w doskonałej kondycji technicznej, a nasi kierowcy to prawdziwi profesjonaliści dokładający wszelkich starań, aby podróż przebiegała bezpiecznie i w miłej atmosferze.