Loading...
Vany 2017-10-05T15:12:54+00:00

Nasza flota składa się z doskonale wyposażonych, niezawodnych autobusów, które zapewniają wygodę oraz komfort podróży. Od wielu lat zajmujemy się wynajmem autokarów oraz oferujemy profesjonalny przewóz osób zarówno na terenie kraju jak i za granicą. Wśród naszych klientów cieszymy się bardzo dobrą opinią i jesteśmy uznawani za partnerów godnych zaufania.

Klienci, którzy zdecydują się na wynajem autokaru, mogą liczyć na wysoki komfort podróży. Dbamy o to, aby osoby, które nam ufają i z nami podróżują, czuły się komfortowo i bezpiecznie. Zapewniamy dostęp do toalety w czasie podróży, dostęp do bezprzewodowego Internetu, a także wygodne fotele oraz klimatyzację.

Nasze autobusy wynajmujemy:

  • na imprezy okolicznościowe – śluby, wesela, rocznice, wieczory panieńskie i kawalerskie;

  • firmom – wyjazdy szkoleniowe, integracyjne;

  • jednostkom oświatowym – wycieczki szkolne, zawody sportowe, mistrzostwa;

  • grupom zorganizowanym – wycieczki, przejazdy rodzinne.

Zapewniamy:

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, tworząc wykwalifikowana kadrę. Dzięki temu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie.

Wysoką jakość

Dysponujemy flotą renomowanych marek. Wszystkie autobusy są absolutnie sprawne i poddawane kontrolom. Naszą wysoką jakość poświadczają zadowoleni klienci.

Elastyczność

Doskonale rozumiemy, że zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, dlatego staramy się być elastyczni. Nie tylko oferujemy bogato wyposażoną flotę, co pozwala na odpowiedni dobór pojazdy do okoliczności, ale również jesteśmy otwarci na zmianę tras.

Konkurencyjne ceny

Staramy się oferować naszym klientom ceny konkurencyjne, jednocześnie dbając o jak najwyższy standard podróży.

Profesjonalizm na każdym etapie współpracy

Wiemy, że każdy, kto decyduje się na wynajęcia autokaru chce, aby grupa została przewieziona w konkretne miejsce bezpiecznie i na czas. Dlatego, wszelkie przejazdy które realizujemy, są solidnie zaplanowane, a na pierwszym miejscu zawsze stawiamy sobie dobro naszego klienta. Mamy duże doświadczenie oraz wypracowane schematy działania, co pozwala nam zachować pełną kontrolę nad wszystkimi działaniami. Jednocześnie, jesteśmy elastyczni i gotowi na zmiany, które mogą wyniknąć w trakcie trwania usługi.

Jeżeli zależy Państwu na profesjonalizmie obsługi, komforcie jazdy oraz bezpieczeństwie podróżujących, zachęcamy Doskorzystania z naszej oferty. Nasza wyróżniająca się na tle innych firm flota oraz bogate doświadczenie kierowców z całą pewnością sprawią, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Infolinia: (48) 533 604 704

Cab4U świadczy profesjonalne usługi transportu indywidualnego dla wymagających Klientów, oferując przy tym bardzo konkurencyjne ceny. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę, przez 7 dni w tygodniu i zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań. Wszystkie nasze pojazdy są utrzymane w doskonałej kondycji technicznej, a nasi kierowcy to prawdziwi profesjonaliści dokładający wszelkich starań, aby podróż przebiegała bezpiecznie i w miłej atmosferze.